دانلود اپلیکیشن صرافی رویال برای گرفتن ارز مسافرتی در کمترین زمان کلیک کنید.

بهترین چنل‌های یوتیوب برای معرفی کامل ترکیه (ایرانی و خارجی)

معرفی یوتیوبرهای ترکیه و استانبول

در این مقاله قرار است به معرفی ۵ یوتیوبر و یوتیوب چنل های ایرانی و خارجی که بصورت تخصصی در ترکیه تولید محتوا می کنند بپردازیم. در این ویدئو ها از اهالی ترکیه، توریست‌های خارجی که به ترکیه سفر کرده اند و همچنین ایرانی هایی که در ترکیه تولید محتوا میکنند می پردازیم.
این ویدئو ها به شما کمک میکنند که بتوانید بهترین مناطق ترکیه را با کمترین قیمت و بهترین کیفیت تجربه کنید. بسیاری از مردم ایران ترکیه را به آنتالیا و استانبول خلاصه می کنند که در مقاله معرفی جاهای دیدنی ترکیه و استفاده از این ویدئوها می توانید از این دیدگاه فاصله بگیرید و یه سفر لذت بخش به ترکیه را تجربه کنید.

  1. چنل یوتیوب Bery Istanbul Tips
    این کانال به جرات می توان یکی از بهترین و تخصصی ترین یوتیوبرهای معرفی ترکیه ، بخصوص استانبول دانست. این یوتیوبر با حضور در بازار و مناطق گردشگری، بصورت کاملا واقعی به شما قیمت‌ها ، مناطق تفریحی و نحوه دسترسی آن ها را به شما اعلام میکند.
    در زیر نمونه یک ویدئو از این یوتیوبر را که داخل حرم سلطان، نحوه بازدید و مناطق اطراف این حرم می باشد را به نمایش می‌گذاریم.

معرفی حرم سلطان ترکیه

۲. چنل یوتیوب my delicious trips
این کانال یوتیوب که بصورت تخصصی روی تور لیدری و سفرهای خارجی متمرکز شده است می تواند اطلاعات جامعی از مناطق تفریحی را با یک ویژگی تخصصی و حرفه ای به شما نمایش دهد. این چنل یوتیوب علاوه بر سفر به ترکیه کشورهایی چون فرانسه را نیز به شما نمایش می دهد.
در ادامه یکی از ویدئوهای این کانال یوتیوب را برای شما به نمایش می ‌گذاریم.

۳. معرفی چنل یوتیوب Chad and Claire
چاد و کلیر چندین سال است که بصورت حرفه ای و تخصصی به سفر به دور دنیا رفته اند و تجربه های خود را در زمینه سفر در قالب ویدئو برای مردم به اشتراک می‌گذارند. تجربه هایی تکرار نشدنی و با کیفیت بسیار بالا. تجربه هایی از سواحل ترکیه، حمام های ترکیه، خوراکی ها و مناطق دیدنی جذاب.
در زیر یک نمونه ویدئو که به معرفی پاموکاله از این کانال زیبا رو برای شما به نمایش می‌گذاریم.

۴. معرفی کانال یوتیوب aydinturkiye83
این کانال که به زبان فارسی و با لهجه ترکی می باشد از کانال های خوب و با زبان فارسی می باشد که اطلاعات جامعی به شما می دهد.
در زیر یک نمونه ویدئو که معرفی دیزنی لند ترکیه می باشد می پردازد.

۵. معرفی چنل یوتیوب turkeyportal
این کانال یوتیوب که توسط اهالی ترکیه برای ایرانیان ساخته شده است اطلاعات جامع اقامتی، تفریحی و تحصیلی در ترکیه را برای عموم به نمایش می گذارد. در این کانال اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعیه های دولت ترکیه ویژه اقامت، تحصیل و هر گونه عنوان مورد نیاز یک گردشگر و یا رمایه گذار را می توان دید.
در زیر یک نمونه ویدئو که از ایرانی ها درمورد تجربه زندگی در ترکیه سوال شده است می پردازد. پاسخ ایرانی ها نسبت به رفتار مردم ترکیه با آن ها به عنوان شهروند خارجی بسیار جالب و شنیدنی ه. حتما پیشنهاد می کنم این ویدئو رو ببینید.

رفتار مردم ترکیه با ایرانی ها در ترکیه

در ادامه لازم است که متذکر شویم که به منظور دریافت ارز مسافرتی و هر گونه نیاز ارزی جهت حواله به ترکیه می توانید از خدمات ارزی – ریالی صرافی رویال بهره مند شوید.